Osiedle "Słoneczne" - Mieszkania w Radomsku (łódzkie)

Sprawdzony Deweloper

Firma KOBUD została założona w 1990 r. i od tego czasu rozpoczęła działalność produkcyjną oraz usługową w zakresie budownictwa.
Po wielu latach doświadczeń w branży oraz analizie lokalnego rynku od kilkunastu lat rozwijamy ofertę w zakresie budowy i sprzedaży lokali mieszkalnych.

W 2011 roku rozpoczęliśmy inwestycję polegającą na budowie 10 energooszczędnych domków szeregowych na działce przy ul. Stara Droga (za PGK). Był to początek budowy Osiedla "Słonecznego".

W kolejnych latach, przy ul. Stara Droga powstały dwa, dwupiętrowe budynki wielorodzinne (1A oraz 1B - w sumie 40 mieszkań) oraz sąsiadujące z nimi garaże wraz z miejscami postojowymi. Sprzedaż mieszkań w tych dwóch budynkach została zakończona.

Firma KOBUD od 2008 roku uczestniczy również w budowie osiedla mieszkaniowego przy ul. Starowiejskiej w Radomsku pod nazwą "Osiedle Rodzinne" - Mieszkania Radomsko. Do 2018 roku zbudowaliśmy 8 bloków mieszkalnych. Wszystkie mieszkania znalazły już swoich nabywców.

Obecnie na "Osiedlu Słonecznym", zbudowane zostało kolejne pięć budynków wielorodzinnych z windą wewnętrzną każdy oraz garażami podziemnymi, wraz z dodatkowymi miejscami parkingowymi na zewnątrz. W w/w pięciu budynkach znajduje się 145 lokali mieszkalnych, które zostały już sprzedane bądź zarezerwowane.

Rozbudowa Osiedla "Słonecznego" jest realizowana przy współpracy z ESBANK Bank Spółdzielczy w Radomsku.


kobud esbank


  wiz1 wiz1 wiz1 z_drona

Rezerwacje

Biuro sprzedaży:

Firma KOBUD, Radomsko, ul. Stara Droga 49

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Spotkania w innym terminie możliwe po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu.


Koordynatorzy Sprzedaży:

Zygmunt Kośny       Danuta Rymarek

tel. 502 42 77 99      tel. 509 235 573

Czekamy także na Państwa zapytania pod adresem e-mail:

✔ WARUNKI ZAKUPU ✔ SPRAWDZONY DEWELOPER ✔ AKTUALNY STAN PRAC BUDOWLANYCH