Osiedle "Słoneczne" - Mieszkania w Radomsku (łódzkie)

Sprawdzony Deweloper

Firma KOBUD została założona w 1990 r. i od tego czasu rozpoczęła działalność produkcyjną oraz usługową w zakresie budownictwa.

Po 28 latach doświadczeń w branży oraz analizie lokalnego rynku mieszkaniowego firma wprowadziła nową ofertę.

W 2011 roku rozpoczęliśmy inwestycję polegającą na budowie 10 energooszczędnych domków szeregowych na działce przy ul. Stara Droga (za PGK). Był to początek budowy Osiedla "Słonecznego" (I etap).

W kolejnych latach, w ramach II etapu, przy ul. Stara Droga powstały kolejne dwa, dwupiętrowe budynki wielorodzinne (1A oraz 1B - w sumie 40 mieszkań) oraz sąsiadujące z nimi garaże wraz z miejscami postojowymi. Sprzedaż mieszkań w tych dwóch budynkach została zakończona.

Firma KOBUD od 2009 roku uczestniczy również w budowie osiedla mieszkaniowego przy ul. Starowiejskiej w Radomsku pod nazwą "Osiedle Rodzinne" - Mieszkania Radomsko. Do 2018 roku zbudowaliśmy 8 bloków mieszkalnych. Wszystkie mieszkania znalazły już swoich nabywców.

Obecnie na "Osiedlu Słonecznym", w ramach III etapu inwestycji, budowane jest pięć wielorodzinnych z windą wewnętrzną każdy oraz garażami podziemnymi. Dostępne będą również miejsca parkingowe na zewnątrz. W w/w pięciu budynkach znajdować się będzie 145 lokali mieszkalnych.

Inwestycję trzech pierwszych budynków kredytuje Bank PKO BP S.A., z którym współpracujemy m.in. przy finansowaniu budowy "Osiedla Rodzinnego" przy ulicy Starowiejskiej oraz "Osiedla Słonecznego" (od II etapu).

kobud pkobp


  wiz1 wiz1 wiz1 wiz1

Rezerwacje

Biuro sprzedaży:

Firma KOBUD, Radomsko, ul. Stara Droga 49

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Na spotkania w inncyh godzinach lub w weekendy proszę umawiać się indywidualnie.


Koordynatorzy Sprzedaży:

Zygmunt Kośny       Danuta Rymarek

tel. 502 42 77 99      tel. 509 235 573

Czekamy także na Państwa zapytania pod adresem e-mail:

✔ OFERTA SPRZEDAŻY ✔ SPRAWDZONY DEWELOPER ✔ AKTUALNY STAN PRAC BUDOWLANYCH